Kdo jsme a kam směřujeme

Posláním naší společnosti je dát klientům takové řešení jejich problémů, které jim umožní, aby se soustředili na vlastní podnikání. Na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník, který se k nám s důvěrou vrací.

Naplňování našeho poslání nám umožňuje vytvářet odpovídající ekonomickou hodnotu a díky tomu také být stabilním a odpovědným zaměstnavatelem. 

Firmu jsme založili v roce 2009 s vizí nabízet poradenské služby tak, abychom pro klienta dokázali vždy najít řešení jeho problému a společně došli k cíli, jakkoli se zdál být nedosažitelným.

Klientům pomáháme v orientaci, růstu a plnění jejich zákonných povinností. Dostupná řešení přinášíme i menším společnostem. S mottem „Dosáhneme vrcholu společně“ se nám již sedm let daří tuto vizi úspěšně naplňovat.

Jak pracujeme

Pro naši práci využíváme  moderní cloudové systémy ESO 9, ATOLLON LAGOON a  REPORTING.CZ, které nám umožňují efektivně zpracovávat klientská data a pružně reagovat na zvyšující se technologické požadavky současné doby.  

V rámci zajištění komplexních služeb pro naše klienty úzce spolupracujeme s týmem znalců s dlouholetou praxí z Pražské znalecké kanceláře. 

Náš tým

Ing. Jan Brantl
Daňové poradenství
Auditorské služby
LinkedInhttps://cz.linkedin.com/in/janbrantl/cs
Ing. Milena Drábová
Daňové poradenství