Kdo jsme a kam směřujeme

Posláním naší společnosti je dát klientům takové řešení jejich problémů, které jim umožní, aby se soustředili na vlastní podnikání. Na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník, který se k nám s důvěrou vrací.

Naplňování našeho poslání nám umožňuje vytvářet odpovídající ekonomickou hodnotu a díky tomu také být stabilním a odpovědným zaměstnavatelem. 

Firmu jsme založili v roce 2009 s vizí nabízet poradenské služby tak, abychom pro klienta dokázali vždy najít řešení jeho problému a společně došli k cíli, jakkoli se zdál být nedosažitelným.

Klientům pomáháme v orientaci, růstu a plnění jejich zákonných povinností. Dostupná řešení přinášíme i menším společnostem. 

Jak pracujeme

Pro naši práci využíváme  moderní cloudové systémy ESO 9, ATOLLON LAGOON a  REPORTING.CZ, které nám umožňují efektivně zpracovávat klientská data a pružně reagovat na zvyšující se technologické požadavky současné doby.  

V rámci zajištění komplexních služeb pro naše klienty úzce spolupracujeme s týmem znalců s dlouholetou praxí z Pražské znalecké kanceláře. 

Náš tým

Ing. Jan Brantl
Daňové poradenství
Transakční poradenství
Auditorské služby
LinkedInhttps://cz.linkedin.com/in/janbrantl/cs
Ing. Jiří Dolejš, LL.M.
Daňové poradenství
Transferové ceny
German Desk
LinkedInhttps://cz.linkedin.com/in/ji%C5%99%C3%AD-dolej%C5%A1-ll-m-b4101869
Ing. Šárka Tomášová
Daňové poradenství
Účetní poradenství
Auditorské služby
Ing. Lucie Kalbáčová
Daňové poradenství
Účetní poradenství