Omezení odpovědnosti – webové stránky Brantl & Partners

Údaje zveřejněné na těchto webových stránkách mají informativní charakter a nenahrazují právní, ekonomické či daňové poradenství. Poradenství vyžaduje znalost konkrétních případů a posouzení veškerých relevantních skutečností. Za rozhodnutí, které se jakákoliv osoba rozhodne učinit na základě informací uvedených na těchto webových stránkách či v souvislosti s nimi, nepřebíráme odpovědnost.

Ačkoli se Vám na našich stránkách pokoušíme nabízet aktuální a přesné informace, nepřebíráme odpovědnost za přesnost, aktuálnost a úplnost jakýchkoliv informací na těchto webových stránkách uvedených. Společnost Brantl & Partners, s.r.o. si vyhrazuje právo bez předchozího oznámení měnit, upravovat, odstraňovat a aktualizovat veškeré údaje uvedené na těchto webových stránkách.

Informace uveřejněné na těchto webových stránkách nelze považovat za závaznou nabídku naší kanceláře. Není-li výslovně uvedeno jinak, není možné prostřednictvím našich webových stránek zasílat či rušit objednávky poradenské činnosti.

Společnost Brantl & Partners, s.r.o. nenese odpovědnost za obsah webových prezentací třetích stran, na něž náš web odkazuje. Za protiprávní, nesprávný nebo neúplný obsah webů třetích stran i škody vzniklé jejich užitím ručí výhradně daní provozovatelé.

Autorská práva k webovým stránkám vlastní společnost Brantl & Partners, s.r.o. Veškerá práva vyhrazena. Stahování obsahu webových stránek na trvalá datová média a/nebo tisk těchto stránek a jejich šíření se omezuje na sekce, u nichž je to výslovně povoleno. Jakékoliv jiné použití autorsky chráněných materiálů vyžaduje písemný souhlas společnosti Brantl & Partners, s.r.o.

Stávající nebo budoucí právní vztahy se řídí českým právem a budou řešeny místně příslušnými českými soudy.

Identifikace firmy

Datum zápisu do Obchodního rejstříku: 8. prosince 2009

Spisová značka: C 159117 vedená u Městského soudu v Praze

Obchodní firma: Brantl & Partners, s.r.o.

Sídlo společnosti: Praha 1 – Nové Město, Hybernská 1009/24, 110 00

Identifikační číslo: 29002001

Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Předmět podnikání:

  • Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • Daňové poradenství
  • Auditorská činnost

Statutární orgán:

  • Jednatel: Ing. Jan Brantl
  • Jednatel: Ing. Jiří Dolejš